KATEGORİLER
Lingeria iç giyim

Lingeria iç giyim

 
Lingeria iç giyim 1994 yılında kurulmuş olup, şirket kuruluş tarihi itibari ile yurtdışında, kendi branşında ihtisas sahibi olmuş, dünya markaları ile ortaklık kurmak için görüşmelerde bulunmuştur. 2004 yılında iç giyim, çorap ve mayo da dünya pazarının %70' ini elinde bulunduran, toplam ciro hacmi 14 milyar dolar olan, 26 dünya markası ile ortaklık kurmuş ve Türkiye' nin tek satıcı firması durumuna gelmiştir.
 
Bu süre içerisinde, bünyesinde bulundurduğu markaları öncelikle Türkiye de cok firmalı mağazalara tanıtıp satışlarını başlatmıştır. Ardından Türkiye coğrafi bölgelerinde marka olmuş iç giyim firmalarını kendi bünyesine almış ve büyütmüştür. Bu mağazaları ve yeni açılacak olan mağazaları G LINGERIE adı altında toplayıp, zincir mağaza olma bilincini geliştirmiştir.
2008 yılında marka ve mağazacılığı ayırıp bağımsız olarak işleyişlerini sağlamış, G LINGERIE mağazacılık için Lingeria iç giyim çatısı altında ayrı bir sistem kurulmuştur. Lingeria iç giyim başarılı çalışmaları ile G LINGERIE nin bu yılda başlamış olan gelişmesi büyük bir yükselişe ulaşılmış, satış noktalarını 15 mağaza ve 10 corner mağazaya ulaştırmıştır. Suan hazırda yeni açılacak olan G LINGERIE ve corner mağaza projeleri bulunmaktadır.

 

 
Anasayfa | Hakkımızda | Sipariş Teslimat | Müşteri Hizmetleri | Markalar | Haberler | İletişim
 
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...


 

web tasarım DAIO

 

Bayan iç giyim modelleri ve fiyatlarını inceleyebileceğiniz sitemizde sütyen modelleri ve fiyatları, külot modelleri, fantezi giyim modelleri ve bayan gecelikleri de bulabilirsiniz. Özellikle bayanların ihtiyaç duydukları tüm bayan iç giyim ürünleri tüm bayan iç giyim markaları tek tıkla karşınızda. Tüm iç giyim markalarından yapacağınız alışverişler tek sepetle tek kargo ücreti ödeyerek kapınıza kadar gelmektedir. Bayan iç giyim alırken kalite ve özenli gönderim yapan firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle fantezi giyim ürünleri alırken gizli paketleme yapılması önemlidir. Bayan iç çamaşırı satışı yapılan sitemiz siz değerli müşterilerimizin isteklerini ön planda tutup titiz ve özenli kargo gönderimiyle dikkat çekmektedir. Bayan iç giyim modellerini inceleyip dilediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.