KATEGORİLER
İç çamaşır isimleri

İç çamaşır isimleri 

jartiyer takım

jartiyer takım nedir,  kadınlar tarafından giyilen uzun bir çorabın bir lastikli şeritle birleşmesi ve stirepler yardımıyla iç çamaşırına da tutturulması sonucu ortaya çıkan kombinasyona jartiyer takım denilmektedir, jartiyer genelde takım olarak satılmakta beraber kadınlar tarafında kendi kombinasyonları da oluşturulabilmektedir
 
Bu içerik Uncategorized içinde yayımlandı ve Aralık 4, 2012 üzerinde jartiyer çorap modelleri, jartiyer çorap nedir, jartiyer nedir, jartiyer takım ile etiketlendi.
jartiyer çorap
Jartiyer çorap nedir, çorapları dizin altında veya üstünde tutmaya yarayan lastikli bağa jartiyer diyebiliriz. Fransız kökenli bir kelime olan jartiyer Türkçeye, Fransızcadaki jarretière kelimesinden geçmiştir. Özellikle 20. yüzyıl başlarında hemen her kadın tarafından tercih edilen bir çorap türüdür jartiyer çorap. Fakat külotlu çoraplar çok fazla olmasa da jartiyer kullanımını bayağı bir azaltmış ve bayanlar tarafından eskisi kadar tercih edilmemektedir
 
Bu içerik Uncategorized içinde yayımlandı ve Aralık 4, 2012 üzerinde jartiyer çorap, jartiyer çorap modelleri, jartiyer çorap nedir, jartiyer nedir ile etiketlendi.
iç çamaşırı markaları
iç çamaşırı markaları, iç giyimde  pek çok firma boy göstermekdedir, türkiyedeki iç çamaşırı markaları şunlardır,  kom iç giyim, dagi iç giyim, penti çorap, ten iç giyim, doremi iç giyim , penye mood. Daha nice iç çamaşırı markası bulunmakla beraber dünyadaki ünlü iç çamaşırı markaları ise victoria’s secret, lasenza Türkiyede en çok bilinen yabancı iç giyim markalarıdır.
 
Bu içerik Uncategorized içinde yayımlandı ve Aralık 4, 2012 üzerinde iç çamaşır modelleri, iç çamaşırı, iç çamaşırı markaları, iç çamaşırı modelleri, pierre cardin iç çamaşırı ile etiketlendi.
emzirme sütyen
emzirme  sütyen nedir? Hamile bayanların doğumdan sonra bebeklerini emzirme sürecinde en büyük yardımcısıdır. Bebek emziren anneler bebeklerine süt emzirirken gün içinde defalarca sütyen çıkarmak zorunda kalırlar işte bu noktada emzrme sütyen imdada yetişir, ön tarafındaki açılıp kapanabilen çıtçıt ya da cırtcırtları sayesinde sütyen çıkarmaya gerek kalmadan bebek emzirmeye olanak sunarlar
İç çamaşır isimleri
Bu içerik Uncategorized içinde yayımlandı ve Aralık 4, 2012 üzerinde emzirme sütyen, emzirme sütyen modelleri, hamile sütyen, lohusa sütyen ile etiketlendi.
toparlayıcı sütyen
toparlayıcı sütyen,  büyük göğüslü bayanların biricik kurtarıcısı olan sütyen modeli olan toparlayıcı sütyen göğüsleri bir veya iki beden küçük göstererek daha güzel bir görünüm sağlar. Ayrıca göğüslerinde sarkma olan bayanlar tarafından da kullanılan toparlayıcı sütyen göğüslerde pürüzsüz bir görünüm sağlar
 
Bu içerik Uncategorized içinde yayımlandı ve Aralık 4, 2012 üzerinde toparlayıcı, toparlayıcı sütyen, toparlayıcı sütyen modelleri, toparlayıcı sütyen nedir ile etiketlendi.
tanga iç çamaşırı
tanga iç çamaşırı, tanga külot familyasından bir iç çamaşır türüdür, tanga iç çamaşırı daha çok elbise giyerken iç çamaşırı belli olmasın diye tercih edilmektedir. Bazı kadınlar tanga iç çamaşırı nı diğer külot türlerinden daha rahat bulmaktadır.

 
Anasayfa | Hakkımızda | Sipariş Teslimat | Müşteri Hizmetleri | Markalar | Haberler | İletişim
 
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...


 

web tasarım DAIO

 

Bayan iç giyim modelleri ve fiyatlarını inceleyebileceğiniz sitemizde sütyen modelleri ve fiyatları, külot modelleri, fantezi giyim modelleri ve bayan gecelikleri de bulabilirsiniz. Özellikle bayanların ihtiyaç duydukları tüm bayan iç giyim ürünleri tüm bayan iç giyim markaları tek tıkla karşınızda. Tüm iç giyim markalarından yapacağınız alışverişler tek sepetle tek kargo ücreti ödeyerek kapınıza kadar gelmektedir. Bayan iç giyim alırken kalite ve özenli gönderim yapan firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle fantezi giyim ürünleri alırken gizli paketleme yapılması önemlidir. Bayan iç çamaşırı satışı yapılan sitemiz siz değerli müşterilerimizin isteklerini ön planda tutup titiz ve özenli kargo gönderimiyle dikkat çekmektedir. Bayan iç giyim modellerini inceleyip dilediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.