KATEGORİLER
Bursa toptan iç giyim

Bursa toptan iç giyim

 Body iç giyim nedir?

.
Pek çok atlet çeşitleri arasında belki de en kullanışlısı bodylerdir. Yıllardan beri kullanılagelen bu atletler bayanların çok tercih ettiği bir modeldir.
 
Peki, body nedir?
Vücut, gövde ve beden anlamına gelen İngilizce bir kelimedir. Bir diğer anlamı ise birliktir. İç giyim sektöründe geçen body nedir diye sorulacak olursa ise cevap aslında basittir. Alt kısmı da bütün olarak mayo gibi vücudu saran bir çeşit atlettir diyebiliriz.
 
Bayanların giydikleri kumaş etek ve pantolonlar genellikle vücuda tam olarak oturmakta, vücudu sarmaktadır. Ancak bunların üstüne, içe giyilen atletler çoğu kez dışarıdan potluk yapabilmekte ve kötü durmaktadır. Ne kadar aşağıya çekilse de bir süre sonra yukarıya doğru toplanmakta ve giyen kişiyi de çok rahatsız etmektedir.Body iç giyim Atlet giyilmeden de olmaz. Peki, çözümü var mı? Elbette var; bodyler…İşte body nedir sorusunun en doğru cevabı budur...
 
Çoğu ten rengi, siyah ya da beyaz renkli bodylere son yıllarda pek çok renk alternatifinin de eklendiğini görmekteyiz. Kahverengi, kırmızı gibi farklı renklerde body bulmak mümkün.
Body iç giyim mayoların giyiminden farkı, alttan kopçasının olması ve arkası ile önünün ayrılabilmesidir. Bu da giyim kolaylığı sağlar; sadece alttan değil üstten de geçirilebilmesine olanak sağlar. Body şeklinde atletinizi üstten geçirdiniz, alt kısımdan kopçasını taktınız,işte bu kadar… Artık üzerinize giyeceğiniz elbise, etek ya da pantolonun ne önünde ne de arkasında atletiniz potluk yapıp sizi rahatsız etmeyecektir.

 
Anasayfa | Hakkımızda | Sipariş Teslimat | Müşteri Hizmetleri | Markalar | Haberler | İletişim
 
Bizi Takip Edin
Sizi Kampanya ve fırsatlardan haberdar edelim...


 

web tasarım DAIO

 

Bayan iç giyim modelleri ve fiyatlarını inceleyebileceğiniz sitemizde sütyen modelleri ve fiyatları, külot modelleri, fantezi giyim modelleri ve bayan gecelikleri de bulabilirsiniz. Özellikle bayanların ihtiyaç duydukları tüm bayan iç giyim ürünleri tüm bayan iç giyim markaları tek tıkla karşınızda. Tüm iç giyim markalarından yapacağınız alışverişler tek sepetle tek kargo ücreti ödeyerek kapınıza kadar gelmektedir. Bayan iç giyim alırken kalite ve özenli gönderim yapan firmaları tercih etmelisiniz. Özellikle fantezi giyim ürünleri alırken gizli paketleme yapılması önemlidir. Bayan iç çamaşırı satışı yapılan sitemiz siz değerli müşterilerimizin isteklerini ön planda tutup titiz ve özenli kargo gönderimiyle dikkat çekmektedir. Bayan iç giyim modellerini inceleyip dilediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz.